Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów zobacz archiwum

ROZPOCZĘCIE SEZONU WĘDKARSKIEGO 2019

Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów SENIORZY 1. ANDRZEJKOTERBA 4980 2. ZBIGNIEWPŁONKA 4680 3. MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 4300 4. KAMIL MAŁACHOWSKI 3150 5. TOMASZ KUJAWA 1740 6. ADAM PŁONKA 1740 7. MIROSŁAW MASIUK 1720 8. JÓZEF TYRCHA 1720 9. ANTONI WOLAŃSKI 1600 10. JAN GRZEMSKI 1540 11. DYZYDOR GRZEMSKI 1480 12. ZENON PRUGAR 1720 13. STANISŁAW GRZEMSKI 1260 14. ANTONII KUJAWA 1120 15. JAN ...... więcej

50-lecie KOŁA

ZAWODY WĘDKARSKIE Z OKAZJI JUBILEUSZU 50-LECIA 30.06.2018 r. WYNIKI ZAWODÓW Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów SENIORZY 1 JAN SYWULSKI 3890 2 MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 3380 3 ZBIGNIEWPŁONKA 1720 4 JÓZEF TYRCHA 1350 5 TOMASZ KUJAWA 1250 6 ANDRZEJKOTERBA 1040 7 ANTONII KUJAWA 1010 8 MICHAŁ MALAK 980 9 LECH LEŚNIEWSKI 720 10 DYZYDOR GRZEMSKI 710 11 JAN GAP 540 12 WIKTOR KOLEDA 470 13 HUBERT GRZEMSKI 450 14 BRONISŁAW ...... więcej

OTWARCIE SEZONU WĘDKARSKIEGO 2017

ZW „OTWARCIE SEZONU 2017” WYNIKI ZAWODÓW 22.04.2017 r. Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów 1. MAREK KĘDZIERSKI 1280 2. ZBIGNIEWPŁONKA 1090 3. STANISŁAW GRZEMSKI 970 4. ROMAN PIANKOWSKI 800 5. MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 760 6. ANDRZEJ MAŁACHOWSKI 750 7. WIKTOR KOLEDA 360 8. JÓZEF TYRCHA 340 9. DYZYDOR GRZEMSKI 330 10. RAFAŁ PIANKOWSKI 300 11. BRONISŁAW MAŁACHOWSKI 290 12. ANDRZEJKOTERBA 270 13. ANTONI ...... więcej

PUCHAR PREZESA

ZW „O PUCHAR PREZESA KOŁA” WYNIKI ZAWODÓW 11.06.2016 r. Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów 1. MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 5550 2. ZBIGNIEWPŁONKA 2570 3. WIKTOR KOLEDA 2210 4. ZENON PRUGAR 2180 5. ANDRZEJ MAŁACHOWSKI 1740 6. WALDEMAR DANIELAK 1590 7. STANISŁAW GRZEMSKI 1270 8. DYZYDOR GRZEMSKI 1050 9. ANTONI WOLAŃSKI 710 10. LECH LEŚNIEWSKI 350 ... więcej

OTWARCIE SEZONU 2016

OTWARCIE SEZONU WĘDKARSKIEGO 2016 WYNIKI ZAWODÓW 30.04.2016 r. Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów SENIORZY 1. STANISŁAW GRZEMSKI 1100 2. ZBIGNIEWPŁONKA 970 3. WIKTOR KOLEDA 740 4. ZENON PRUGAR 720 5. TOMASZ KUJAWA 700 6. ANDRZEJ MAŁACHOWSKI 660 7. RAFAŁ PIANKOWSKI 590 8. JAN SOBKOWSKI 520 9. JANUSZ PAWEŁEK 520 10. DYZYDOR GRZEMSKI 510 11. MAREKKĘDZIERSKI 440 12. ANTONI WOLAŃSKI 370 13. WALDEMAR DANIELAK 360 14. ...... więcej

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015

Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów SENIORZY 1. ANDRZEJ MAŁACHOWSKI 2360 2. MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 1250 3. RAFAŁ PIANKOWSKI 1120 4. TOMASZ KUJAWA 990 5. ZBIGNIEWPŁONKA 980 6. ANTONI KUJAWA 740 7. BRONISŁAW MAŁACHOWSKI 710 8. WALDEMAR DANIELAK 660 9. MAREKKĘDZIERSKI 560 10. ANDRZEJKOTERBA 460 11. ANTONI WALAŃSKI 400 12. JAN GAP 340 13. JÓZEF TYRCHA 340 14. ARKADIUSZ SOBKOWSKI 280 15. JAN SOBKOWSKI 270 16. ...... więcej

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2014

ZAKOŃCZENIE SEZONU WĘDKARSKIEGO 2014 WYNIKI ZAWODÓW 27.09.2014 R. Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów KATEGORIA SENIORÓW 1. JAN SYWULSKI 2430 2. RAFAŁ PIANKOWSKI 2140 3. WALDEMAR DANIELAK 1777 4. ZBIGNIEW PŁONKA 1450 5. ADAM PŁONKA 1220 6. MAREK KĘDZIERSKI 1090 7. JAN PAWEŁEK 910 8. BRONISŁAW MAŁACHOWSKI 600 9. STANISŁAW HASIUK 600 10. ZENON PRUGAR 590 11. TOMASZ KUJAWA 510 12. DARIUSZ OTOCKI 480 13. ANTONI ...... więcej

Puchar Prezesa Koła PZW Nr 3 „Gumoplast”

WYNIKI ZAWODÓW (jez. Ostrowskie, 14.06.2014 r.) Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów KATEGORIA SENIORÓW 1. JAN SYWULSKI 4220 2. ŁUKSZ SYWULSKI 3980 3. RAFAŁ PIANKOWSKI 3790 4. MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 2830 5. KRZYSZTOF PIECHOCKI 2570 6. ZBIGNIEW PŁONKA 2410 7. MAREK KĘDZIERSKI 2100 8. DARIUSZ OTOCKI 1690 9. DYZYDOR GRZEMSKI 1500 10. GRZEGORZ PILIPCZUK 1500 11. MAREK GIRROŃSKI 1400 12. ANTONI KUJAWA 1210 13. TOMASZ ...... więcej

OTWARCIE SEZONU 2014

Kategoria seniorów: MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO ILOŚĆ PUNKTÓW 1 Jan Sywulski 3040 2 Rafał Piankowski 2960 3 Mirosław Andrzejczak 2940 4 Grzegorz Pilipczuk 2660 5 Krzysztof Piechocki 2540 6 Stanisław Hasiuk 1920 7 Wiktor Koleda 1570 8 Marek Gieroński 1350 9 Waldemar Danielak 1350 10 Adam Płonka 1310 11 Józef Tyrcha 1200 12 Mirosław Płonka 1070 13 Marek Kędzierski 980 14 Bronisław Małachowski 970 15 Zenon ...... więcej

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2013

ZAMKNIĘCIE SEZONU WĘDKARSKIEGO 2013 WYNIKI ZAWODÓW Miejsce Imię i nazwisko Ilość punktów 1. JAN SYWULSKI 2590 2. MAREK GIEROŃSKI 1400 3. BRONISŁAW MAŁACHOWSKI 1160 4. MIROSŁAW ANDRZEJCZAK 880 5. ZENON PRUGAR 590 6. ANTONI KUJAWA 580 7. ANTONI WALAŃSKI 490 8. RYSZARD DEMKO 480 9. WALDEMAR DANIELAK 440 10. GRZEGORZ PILIPCZUK 440 11. WIKTOR KOLEDA 380 12. JAN PAWEŁEK 340 13. STANISŁAW KOSIŃSKI 340 14. ARKADIUSZ ...... więcej

  •  
  • Strony: 1
  •  

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej łowisz?
spławikową
gruntową
spiningową
muchową
podlodową
morską
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin